Auteur Topic: Cafe Racer te koop  (gelezen 77 keer)

vcr01

  • Senior
  • ****
  • Berichten: 172
    • Bekijk profiel
    • E-mail
Cafe Racer te koop
« Gepost op: 8 februari 2025, 12:32:25 »
Staat inmiddels op Marktplaats met foto's en met bieden vanaf 5750 euro.


Hallo.

Mijn Cafe Racer is te koop.
Gegevens:
- bouwjaar 2001 / nr. 650
- kleur zilvergrijs
- km.st. 20233
- in 2006 met 5500 km op de teller gekocht van 1e eigenaar (en in 2016 overgeschreven op naam van mijn vrouw)
- staat van onderhoud: motor verkeert in prima staat. Zeer recent een grote beurt uitgevoerd. Totale kosten 850 euro. Werkzaamheden: rem-, koppelings- en motorolie, oliefilter, luchtfilter, bougies en accu vervangen (nieuwe Yuasa). Klepspeling gecheckt. Motor gesynchroniseerd. Eerder zijn de balhoofdlagers vervangen. Na aankoop in 2006 is de EVO-kit gemonteerd. Na het recente onderhoud loopt hij weer als een zonnetje.

Motor is voorzien van niet originele knipperlichten, spiegels en kentekenplaathouder. Binnen dempers uitlaten zijn verwijderd (voor een heerlijk diep geluid). De originele onderdelen zijn wel aanwezig en worden meegeleverd.
Dit geldt ook voor het instructieboekje, gereedschapset en de originele - nauwelijks gebruikte - originele nokkenaskettingspanners.

In principe worden ook meegeleverd een - nieuw - voorste deel van de kuip, een nieuw setje kniegewrichtjes voor het schakelpedaal, een druppellader, een paddockstand, stickerset, T-shirt, oliefilter en wat klein spul.

Foto's kan ik per mail toesturen.

Prijs: 6500 euro all in c.q. 6250 euro zonder het kuipdeel, druppellader, paddockstand, kniegewrichtjes enz.

M.v.g.
Peter

Tel. 0654954902


« Laatst bewerkt op: 4 mei 2025, 15:58:17 door vcr01 »